ÖVRIGT / Speglar / Spegel 9917127
nr 991 7127
Nyrokoko, förgylld, 45x62
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 2 november 2015
kl 19:58:52
100 kr
150 kr
200 kr
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.